Nr:1043, Finalkampf | P:0:4, Z:00.19 (F1F) |
|
| Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | | Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | |
|
Nr:1042, Kampf um Platz 3+4 | P:0:5, Z:01.03 (F2F) |
|
| Shon Nadorjin Team Israel | | David Kecskemeti Cegeledi VSE | |
|
Nr:1041, Kampf um Platz 5+6 | P:0:5, Z:00.40 (F3F) |
|
| Sergey Nagorny Team Israel | | Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:994, Runde 8 | P:0:5, Z:03.00 (A8P) |
|
| Sergey Nagorny Team Israel | | Shon Nadorjin Team Israel | |
|
Nr:967, Runde 7 | P:0:5, Z:01.55 (A7P) |
|
| Shon Nadorjin Team Israel | | Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:948, Runde 6 | P:5:0, Z:01.51 (A6P) |
|
| Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | | Sergey Nagorny Team Israel | |
|
Nr:947, Runde 6 | P:0:4, Z:00.35 (B6P) |
|
| Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | | Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | |
|
Nr:871, Runde 5 | P:5:0, Z:03.52 (B5N) |
|
| Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | | Adrian Barnowski SC Nürnberg 04 | |
|
Nr:870, Runde 5 | P:0:4, Z:01.21 (B5P) |
|
| David Kecskemeti Cegeledi VSE | | Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | |
|
Nr:869, Runde 5 | P:4:1, Z:04.00 (A5N) |
|
| Shon Nadorjin Team Israel | | Cedric Hofmann Ringerclub Chemnitz | |
|
Nr:868, Runde 5 | P:4:0, Z:00.48 (A5N) |
|
| Sergey Nagorny Team Israel | | Mehdi Montazar BK Thor Nyköbing | |
|
Nr:763, Runde 4 | P:0:5, Z:00.37 (B4N) |
|
| Andreas Zenger Ringerverband NRW | | Adrian Barnowski SC Nürnberg 04 | |
|
Nr:762, Runde 4 | P:0:4, Z:01.10 (B4N) |
|
| Amadeus Vitek Dorog | | Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | |
|
Nr:761, Runde 4 | P:4:1, Z:03.09 (B4P) |
|
| David Kecskemeti Cegeledi VSE | | Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:760, Runde 4 | P:1:4, Z:03.08 (A4N) |
|
| Cedric Hofmann Ringerclub Chemnitz | | Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:759, Runde 4 | P:3:1, Z:04.00 (A4N) |
|
| Shon Nadorjin Team Israel | | Karl-Kristjan Valdna SK Kadrina | |
|
Nr:758, Runde 4 | P:1:3, Z:04.00 (A4N) |
|
| Daniel Chornopisky Team Israel | | Mehdi Montazar BK Thor Nyköbing | |
|
Nr:578, Runde 3 | P:4:0, Z:00.54 (B3N) |
|
| Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | | Riyade Yezza Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:577, Runde 3 | P:0:5, Z:03.02 (B3N) |
|
| Magomed-Emi Aliev Ringerverband NRW | | Adrian Barnowski SC Nürnberg 04 | |
|
Nr:576, Runde 3 | P:1:3, Z:04.00 (B3N) |
|
| Kenneth Vikvam Larenskog BK | | Andreas Zenger Ringerverband NRW | |
|
Nr:575, Runde 3 | P:1:4, Z:04.00 (B3N) |
|
| Jakub Nemec Havlickuv Brod | | Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:574, Runde 3 | P:4:0, Z:02.22 (B3N) |
|
| David Kecskemeti Cegeledi VSE | | Amadeus Vitek Dorog | |
|
Nr:573, Runde 3 | P:4:1, Z:01.23 (A3N) |
|
| Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | | Merlin Eckert SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:572, Runde 3 | P:4:0, Z:02.51 (A3N) |
|
| Karl-Kristjan Valdna SK Kadrina | | Sergey Nagorny Team Israel | |
|
Nr:571, Runde 3 | P:5:0, Z:00.00 (A3N) |
|
| Cedric Hofmann Ringerclub Chemnitz | | Niclas Eichhorn Ringerclub Chemnitz | |
|
Nr:570, Runde 3 | P:0:4, Z:01.00 (A3N) |
|
| Mehdi Montazar BK Thor Nyköbing | | Shon Nadorjin Team Israel | |
|
Nr:330, Runde 2 | P:1:3, Z:04.00 (B2N) |
|
| Zoltan Katona Cegeledi VSE | | Riyade Yezza Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:329, Runde 2 | P:4:0, Z:00.26 (B2N) |
|
| Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | | Adrian Barnowski SC Nürnberg 04 | |
|
Nr:328, Runde 2 | P:0:4, Z:03.06 (B2N) |
|
| Rick Straub Olympia Urecht | | Magomed-Emi Aliev Ringerverband NRW | |
|
Nr:327, Runde 2 | P:5:0, Z:00.52 (B2N) |
|
| Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | | Andreas Zenger Ringerverband NRW | |
|
Nr:326, Runde 2 | P:5:0, Z:00.00 (B2N) |
|
| Kenneth Vikvam Larenskog BK | | Ilyas Abdurashidov Olympus Kapellen | |
|
Nr:325, Runde 2 | P:3:1, Z:04.00 (B2N) |
|
| Amadeus Vitek Dorog | | Jakub Nemec Havlickuv Brod | |
|
Nr:324, Runde 2 | P:5:0, Z:00.20 (A2N) |
|
| Daniel Chornopisky Team Israel | | Daniel Petrutschenko Ringerclub Chemnitz | |
|
Nr:323, Runde 2 | P:4:0, Z:00.59 (A2N) |
|
| Sergey Nagorny Team Israel | | Merlin Eckert SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:322, Runde 2 | P:5:0, Z:00.33 (A2N) |
|
| Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | | William Schmalfuaÿ Ringerclub Chemnitz | |
|
Nr:321, Runde 2 | P:0:4, Z:00.50 (A2N) |
|
| Niclas Eichhorn Ringerclub Chemnitz | | Karl-Kristjan Valdna SK Kadrina | |
|
Nr:320, Runde 2 | P:5:0, Z:00.39 (A2N) |
|
| Cedric Hofmann Ringerclub Chemnitz | | Ismael Soukatou Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:319, Runde 2 | P:5:0, Z:01.25 (A2N) |
|
| Shon Nadorjin Team Israel | | Alon Krupin Team Israel | |
|
Nr:64, Runde 1 | P:0:4, Z:01.14 (B1N) |
|
| Riyade Yezza Sarreguemines Lutte | | David Kecskemeti Cegeledi VSE | |
|
Nr:63, Runde 1 | P:5:0, Z:00.25 (B1N) |
|
| Adrian Barnowski SC Nürnberg 04 | | Zoltan Katona Cegeledi VSE | |
|
Nr:62, Runde 1 | P:0:4, Z:00.33 (B1N) |
|
| Magomed-Emi Aliev Ringerverband NRW | | Daniel Pramatarov SKB Georgi Iliev Sofia | |
|
Nr:61, Runde 1 | P:4:0, Z:00.41 (B1N) |
|
| Andreas Zenger Ringerverband NRW | | Rick Straub Olympia Urecht | |
|
Nr:60, Runde 1 | P:0:5, Z:00.00 (B1N) |
|
| Ilyas Abdurashidov Olympus Kapellen | | Tim Scheid SVG Nieder-Liebersbach | |
|
Nr:59, Runde 1 | P:5:0, Z:00.33 (B1N) |
|
| Jakub Nemec Havlickuv Brod | | Kenneth Vikvam Larenskog BK | |
|
Nr:58, Runde 1 | P:0:4, Z:01.54 (A1N) |
|
| Daniel Petrutschenko Ringerclub Chemnitz | | Mehdi Montazar BK Thor Nyköbing | |
|
Nr:57, Runde 1 | P:4:0, Z:00.43 (A1N) |
|
| Merlin Eckert SVG Nieder-Liebersbach | | Daniel Chornopisky Team Israel | |
|
Nr:56, Runde 1 | P:0:5, Z:01.06 (A1N) |
|
| William Schmalfuaÿ Ringerclub Chemnitz | | Sergey Nagorny Team Israel | |
|
Nr:55, Runde 1 | P:0:4, Z:01.22 (A1N) |
|
| Karl-Kristjan Valdna SK Kadrina | | Yanis Nifri Sarreguemines Lutte | |
|
Nr:54, Runde 1 | P:1:4, Z:01.36 (A1N) |
|
| Ismael Soukatou Sarreguemines Lutte | | Niclas Eichhorn Ringerclub Chemnitz | |
|
Nr:53, Runde 1 | P:0:5, Z:01.00 (A1N) |
|
| Alon Krupin Team Israel | | Cedric Hofmann Ringerclub Chemnitz | |
|